دستگاه بازرسی چشمی iplex

فناوریهای جدید برای بازرسی چشمی ازراه دور صنعتی

آخرین تکنولوژی جدید Olympus در صنعت پروبهای تصویری جهت بازرسی چشمی به بازار عرضه شد. مدل جدید IPLEX NX پیشرفت قابل ملاحظه ای در تکنولوژی عکسبرداری فعلی ایجاد نموده و با استفاده از آن می توان به راحتی عیوبی که قبلا در بازرسی چشمی پنهان بودند را بررسی و مشاهد نمود.
بازرسی چشمی از راه دور (RVI) یک بازرسی ضروری برای چک کردن وضعیت موتورها، ماشین آلات و سازه ها برای حفاظت، بهره وری و ایمنی است. در دستگاههای پروبهای تصویری یک کابل انعطاف پذیر که در انتهای آن دوربینی جهت رویت قرار گرفته می توان به بازرسی فنی قطعات و مکانهایی پرداخت که ورود به آنها امکان پذیر نمی باشد.
دستگاه جدید ترکیبی از تراشه حسگر تصویر دیجیتال با پیکسل و دقت بالا است که به همراه یک سیستم نور دیود لیزر فوق العاده روشن با پردازنده کاهش نویز به صورت خودکار نور خروجی را جهت دریافت بهترین و شفاف ترین تصاویر تنظیم کرده تا متخصصین بتوانند کوچکترین عیوب که تا به حال قابل رویت نبوده اند را نیز مورد بررسی قرار دهند.
با استفاده از این دستگاه می توانید به اندازه گیری عیب از دو برابر فاصله دستگاههای متعارف فعلی با بزرگنمایی چهار برابر بیشتر بپردازید. صفحه نمایش ۸.۴ اینچی قدرت دید بیشتر از صفحه نمایشهای دستگاههای فعلی را در اختیار شما قرار خواهد داد. همچنین انعطاف پذیری بالای کابل و دروبین با قدرت زاویه چرخش ۱۳۰ درجه باعث نمایش دید وسیعتری از سطوح مورد بازرسی را به متخصصین می دهد.
در ادامه نمونه هایی که تصاویر و قدرت دستگاه جدید را برای شما عزیزان و همراهان به نمایش خواهیم گذاشت.

دستگاه iplex nr در بازرسی چشمی

کیفیت بازرسی چشمی

حذف نویز در دستگاه iplex nr

حذف نویز در دستگاه Iplex nr

توضیح وجود نویز در دستگاه iplex nr

وجود نویز در دستگاههای معمول

رنگ و روشنایی تصویر در دستگاه iplex nr در بازرسی چشمی

رنگ و روشنایی تصویر در دستگاه Iplex nr

توضیح نداشتن رنگ و روشنایی تصویر در دستگاه های غیر از iplex nr در بازرسی چشمی

نداشتن رنگ و روشنایی در دستگاههای معمول