این شرکت در راستای رسالت خود مبنی بر بسط و گسترش دانش مرتبط با فعالیت های تخصصی خود اقدام به برنامه ریزی و طراحی بیش از ۶۰ عنوان دوره آموزشی در واحد آموزش خود نموده و با تکیه بر کادر متخصص و همچنین با استفاده از مزیتهای عضویت در مجامع تخصصی ملی و بین المللی روند توسعه فعالیت های خود را در سال های گذشته پیموده است و هم اینک با توجه به مجموعه دانش، مهارت ها و تجربه خود و همکاری مستمر با بسیاری از دستگاهها و سازمانها (اجرای بیش از یکصد هزار نفر – ساعت آموزش) از طرف اکثر حوزه های صنعتی و خدماتی به عنوان یک مرجع قابل اعتماد شناخته می شود. بر خود فرض می دانیم از مدیران و مسئولین محترم آموزش سازمانی نهادها، موسسات و شرکت هایی که افتخار ارایه خدمات آموزشی به کارکنانشان نصیب ما شده است صمیمانه قدردانی نمائیم:

سازمانهای نظام مهندسی ساختمان(خراسان رضوی ، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، گلستان، هرمزگان و ….)

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی (خراسان بزرگ، سیستان و بلوچستان) ، کانون معماران خراسان، سازمان نوسازی مدارس، صنایع ثامن الائمه، آموزش و پرورش، نیروگاه توس، سیمان زاوه تربت، بانک سامان ، انجمن فارغ التحصیلان مشهد، دانشگاه آزاد بردسکن، شهرداری انابد، راه آهن خراسان، پالایشگاه شهید هاشمی نژاد و شرکت های مشانیر ، مپنا، پتروپارت ، نتن، سریک، سپاد خراسان، پیله وران، کاردانان شرق، سقف سازان سناباد، قطعات فولادی پویا، آریا صنعت سناباد ، بهینه گستر توس، سوله خراسان، نهامین پردازان آسیا، صفا توس، سروآب، صنایع حرارتی مسعود، ماشین سازی طراح، بافت گستر، پارتیشن، سکنی دژ کیش، طوس آب، هگزا، ژرف آزما، سایان سوله و ….

در ادامه فهرست دوره های آموزشی همراه با مدت و شهریه هر دوره ارایه شده است، خواهشمند است جهت دریافت تقویم آموزشی و یا مشخصات هر دوره آموزشی با ما تماس بگیرید و یا از سایت اینترنتی شرکت بازدید نمایید.

نحوه ثبت نام:

۱- با توجه به محدودیت پذیرش اولویت براساس زمان ثبت نام خواهد بود و ثبت نام با ارسال فیش واریزی و مشخصات شرکت کننده از طریق فکس و یا حضوری انجام می‌پذیرد.

توجه: اعضای سازمان نظام مهندسی برای ثبت نام دردوره فرآیند جوش و بازرسی در ساختمان که دارای امتیازجهت تمدید وارتقاء پایه می باشد بایستی بعد ازاعمال تخفیف وجه را به حساب نظام مهندسی واریز وفیش آنرا تحویل این شرکت نمایند .

۲- جهت برنامه ریزی و سرویس دهی مطلوب تر حداکثر مهلت ثبت نام و واریز وجه یک هفته قبل از شروع هر دوره می‌باشد، بدیهی است درصورت به حدنصاب نرسیدن کلاس، بلافاصله وجوه واریزی مسترد خواهد شد.

۳- برگزاری کلیه دوره ها بنا به درخواست، درمحل موسسات متقاضی امکان پذیر می‌باشد.

۴- هزینه دوره ها شامل پذیرایی، ناهار، پکیج آموزشی، نوشت افزار، برگزاری آزمون، صدور گواهینامه و ثبت اطلاعات شرکت کننده در سایت اینترنتی می‌باشد.

۵-در صورت درخواست، برگه ی مشخصات هر دوره آموزشی برای متقاضیان ارسال خواهد شد.

تخفیف:

۱-ده درصد تخفیف ویژه سازمان های طرف قرارداد، فرهنگیان، اساتید، دانشجویان، شرکت کنندگان دوره های قبلی و موسساتی که بیش از ۳ نفر برای هر دوره معرفی نمایند و بیست درصد تخفیف برای نفرات اول هر دوره در ثبت نام دوره جدید منظور می شود.

۲-داوطلبانی که سه دوره آموزشی را طی نموده باشند می توانند از ۲۰% تخفیف جهت خرید شابلن‌های بازرسی و ۱۵% تخفیف دوره های آموزشی استفاده نمایند.

۳- دوره فرآیند جوش و بازرسی در ساختمان برای اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان ، ۴۰%تخفیف دارد .

گواهینامه :

در صورت حضور مستمر و قبولی در آزمون مطابق ضوابط مرکز، گواهینامه معتبر به شرح ذیل صادر می شود:

۱- گواهینامه JGT (جوش گستر توس) به زبان انگلیسی ( یا فارسی بنا به در خواست)

۲- گواهینامه مشترک با اداره کل استانداردو تحقیقات صنعتی خراسان رضوی در صورت به حدنصاب رسیدن ( ۷۵ % ) تعداد مسئولین کنترل کیفیت و بازرسین فنی در هر دوره به زبان فارسی

۳- گواهینامه بین المللی ASNT (RP: SNT-TC-1A) برای دوره های NDT به زبان انگلیسی

۴- آزمون و صدور گواهی دوره های * دار برای اعضای سازمان نظام مهندسی ساختمان بر عهده سازمان متبوع و سازمان مسکن و شهر سازی می باشد .

۵- گواهینامه دوره های ** توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ( قابل ترجمه ) صادر می شود (جهت اطلاع از هزینه دوره ها باشرکت تماس حاصل نمائید. )